Zlatan yine kazandı

0 8

Hakan Çalhanoğlu’nun formasını giymeye devam ettiği Milan, Tolgay Arslan’ın takımı olarak öne çıkan Udinese kulübüyle karşı karşıya gelmiş oldu. 83. dakikalık kısmı 1 – 1’lik skorla beraberlikle devam etmiş olan maç esnasında sahneye çıkmış olan Zlatan takımına galibiyeti de getiren isim oldu.

Serie A kapsamında altıncı hafta mücadelesi içerisinde Udinese Kulübü ile Milan Kulübü, Dacia Arena’da karşılaşmış oldu. Konuk durumdaki ekip söz konusu bu maçı 2 – 1’lik skorla kazanmış oldu. Milan’ın söz konusu bu golleri 18. dakika içerisinde Franck Kessie ve 83. dakika içerisinde Zlatan Ibrahimovic’ten gelmiş oldu. Udinese’nin golü de 48. dakika içerisinde De Paul’un penaltı atışından gelmiş oldu.

Milli oyuncularımızdan biri olan Hakan Çalhanoğlu karşılaşma esnasında 89 dakika boyunca forma giymenin ardından yerini Rade Krunic’e bırakmış oldu. Udinese kulübünde forma giymekte bulunan Tolgay Arslan da 63. dakikada oyundan çıkmış oldu.

Bu söz konusu sonuç ile beraber Milan Kulübü, iyi başlamış olduğu sezon içerisinde altıncı maçında beşinci galibiyetini alıp puanını 16’ya kadar yükseltmiş oldu. Udinese kulübü de beşinci yenilgisini alıp üç puanda kalmış oldu. Milan, Serie A’nın 7. haftası içerisinde kendi sahasında Verona’yla karşı karşıya gelmiş olacak. Udinese kulübü de aynı hafta içerisinde Sassuolo deplasmanına konuk olarak gidecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.