Yüzlerce sayıdaki kaykay tutkunu SPX Fest kapsamında buluştu

0 15

İBB ile birlikte Spor İstanbul’un vermiş olduğu destekle Dünya Kaykay Günü’nde düzenlenmiş olan SPX Skate Fest, Beşiktaş ilçesinde unutması zor bir gün yaşanmasını sağlamış oldu.

Her sene, senenin en uzun günü olarak öne çıkan 21 Haziran tarihi içerisinde kutlanmakta olan Dünya Kaykay Günü’nün coşkusu, İBB’nin yanı sıra Spor İstanbul’un destekleriyle gerçekleştirilmiş olan ‘SPX Skate Fest’le beraber Beşiktaş Kaykay Alanı’nda paylaşılmış oldu.

Kaykay sporunun mevcut durumdaki dinamizmini müziğin yanı sıra eğlence ile birlikte dans ve de İstanbul Boğazı’yla buluşturmuş olan SPX Skate Fest, çok renkli görüntülere de sahne olmuş durumda. Festivali izleyenler gün boyunca kaykay gösterilerini takip etmekteyken aynı esnada gerçekleştirilmiş olan yarışmalarda başarı elde eden sporcular da önemli hediyeler kazanmış oldular.

Outdoor’un yanı sıra extreme spor ile birlikte tenis ve de koşu malzemelerinin yanında çok zengin kaykay koleksiyonuyla fark yaratmayı başaran SPX aracılığıyla hayata geçirilmiş olan organizasyon kapsamında çok başarılı yarışmacılar kaykay hediyesinin yanında Quiksilver’dan tişörtlerin yanı sıra Oakley’den pek çok farklı gözlükler ile birlikte Casio G Shock’tan saatler ve toplam olarak 5.000 Türk Lirası tutarında hediye çeki kazanmış oldular.

SPX, ülkemiz içerisindeki kaykay ailesini daha fazla büyütebilme amacıyla SPX Skate Fest benzerindeki organizasyonları hayata geçirmeye gelecek dönem içerisinde de devam ediyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.