Yusuf Günay’dan orta saha ile alakalı açıklama

0 11

Galatasaray Spor Kulübü’nün Başkan Yardımcısı görevinde bulunan Yusuf Günay, transferlerde ismi bazı Premier League kulüpleriyle anılmaya başlanan Marcao ile alakalı özel bir açıklamada bulundu.

TRT Spor’a konuşma gerçekleştirmiş olan Yusuf Günay açıklamasında Marcao’nun aslında bir scout başarısı olduğuna; ekibin fazlasıyla başarılı bir işe imza attığına değindi. Hedeflenen ve arzu edilen transferlerin de buna benzer transferler olduğuna açık bir şekilde değindi. Marcao ile alakalı olarak kendilerine herhangi resmi bir teklif gelmediğini ifade etti.

Orta saha transferleri konusunda sorulan soruya da cevap veren Günay açıklamasında orta saha bölgesine transfer yapabilmek amacıyla çalışmaları devam ettirdiklerini ve aynı zamanda belirlemiş oldukları şartlara uygun futbolcu olduğunda alacaklarını ifade etti. Şartları ise kesinlikle kulübün belirleyeceğini ve Lemina’da da bu şekilde olduğunu ifade etti.

Mbaye Diagne konusunda bir açıklamada bulunan Yusuf Günay Diagne’nni fazlasıyla istekli ve fazlasıyla iyi olduğuna yer verirken teknik heyetin karar vereceğini ifade etti.. Ancak çok büyük bir olasılıkla Galatasaray ile olacağını söyledi.

Yusuf Günay öte yandan lig içerisinde gerçekleşecek ilk üç tane maçın seyircisiz oynanmasının fazla da mantıklı görünmediğini ve ayrıca federasyondan ligin ilk hafta itibariyle seyircili oynanmasını talep ettiklerini de açıkça ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.