Yirmibirinci Göcek İlkbahar Yarış Haftasında Sona Gelindi

0 30

D- Marin Göcek’in ev sahipliğiyle beraber ‘‘21. Göcek İlkbahar Yarış Haftası’’ 17 ila 21 Mayıs 2021 tarihlerinin arasında gerçekleştirilmiş oldu. Göcek Yat Kulübü Spor Derneği aracılığıyla düzenlenmiş olan söz konusu bu yarışlar kıyasıya bir rekabete de sahne olmuş bulundu. Türkiye’nin yanında Rusya ile birlikte Belarus, Ukrayna, Amerika Birleşik Devletleri, Azerbaycan, Almanya, ve Kazakistan gibi dokuz tane ülkeden toplam olarak yirmi beş tane teknenin katılmış olduğu bu yarışlarda ilk gündeki heyecan ‘‘D-Marin Kupası’’yla başlamış oldu. Yarışların sonuna gelindiğinde ise Levent Peynirci yönetiminde bulunan Enka Cheese birinci olmayı başarırken Viacheslav Ermolenko kaptanlığında bulunan Lagerta da ikinci olmuş bulundu. Tora Kutoğlu da Wings of Island’la beraber üçüncülük kupasını almış oldu.

D-Marin Göcek’in ev sahipliğiyle beraber ‘21. Göcek İlkbahar Yarış Haftası’, 17 ila 21 Mayıs 2021 tarihleri içerisinde gerçekleştirilmiş oldu. 9 tane ülkeden toplam olarak 25 teknenin katılım gerçekleştirmiş olduğu yarış haftasının ilk gündeki heyecanı da ‘‘D-Marin Kupası’’yla başlamış oldu.

Deniz yolcularının vazgeçmesi zor rotalarının arasında kendisine yer bulan Göcek’te düzenlenmiş olan ve dört gün boyunca devam eden yarışlar kıyasıya bir rekabete sahne olmuş durumdayken ve planlaması yapılan 6 tane yarış da eksiksiz bir şekilde yapılmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.