Yeni adresi kesinleşmiş durumda

0 14

En son İtalya içerisinde Milan kulübünün formasını giymiş olan Zlatan İbrahimovic, hissedarlarından biri olduğu İsveç kulüplerinden biri olan Hammarby’e transfer olacak. Zlatan İbrahimovic, İsveç ekiplerinden biri olan Hammarby adlı kulüple anlaşmaya varmak üzere.

İsveç liginin ekipleri arasında yer alan Hammarby isimli kulübün sportif direktörü görevinde bulunan Jesper Jansson, ülke basınına yapmış olduğu özel bir açıklama içerisinde Zlatan Ibrahimovic’i transfer etme konusunda bir isteklerinin bulunduğunu ve yapılmış olan özel görüşmelerin olumlu bir şekilde ilerlemeye başladığını da ifade etti.

Los Angeles Galaxy macerasından hemen sonrasında ara transfer dönemi içerisinde Milan kulübüne bir imza atmış olan Zlatan Ibrahimovic, koronavirüs ile alakalı salgından dolayı Serie A’ya ara verilmesinin hemen sonrasında İsveç’e gitmiş ve Hammarby adlı kulübüyle idmanlara çıkmaya başlamış idi. Zlatan Ibrahimovic, aynı zaman içerisinde Hammarby adlı kulübün çok önemli hissedarlarının arasında yer alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.