Yapmış olduğu hatadan dolayı çok sert eleştirildi

0 7

Başakşehir Spor Kulübü, Şampiyonlar Ligindeki dördüncü maç esnasında Manchester United kulübüne konuk oldu. Mücadeleye fazlasıyla kötü bir başlangıç yapmış olan temsilcimiz içerisinde kale bekçisi Mert Günok inanması zor bir hataya imza atmış oldu.

Başakşehir Spor Kulübü içerisinde forma giymekte olan milli kalecilerden Mert Günok, Manchester United maçı esnasında fazlasıyla büyük bir hataya imzasını atmış oldu. Mücadeledeki 19. dakikası içerisinde Alex Telles’in yapmış olduğu ortada topu elinden kaçırmış olan Günok, Bruno Fernandes’e hiç bir şekilde engel olmayı başaramadı ve ikinci defa topu kalesi içerisinde görmüş oldu.

Mert Günok’un yapmış olduğu söz konusu bu hatadan sonra milli kaleciyle ilgili olarak sosyal medya üzerinde de çok yoğun ve sert tepkiler gösterilmeye başlandı. Macaristan maçı esnasında yapmış olduğu hatayla çok fazla konuşulmuş olan Mert Günok’un bu kadar önemli bir maç içerisinde yapmış olduğu hata da çok büyük bir eleştiri toplamış oldu. Mert Günok’la ilgili olarak ‘Şenol Güneş niçin halen milli takıma seçmekte” şeklindeki ifadeleri de yer almış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.