Yapmış olduğu hareketle çok iyi bir takdir topladı

0 11

Trabzonspor Kulübünün genç oyuncularından biri olan Abdülkadir Ömür, Süper Lig’in 30. haftası içerisinde 3 – 1’lik skorla kazanmış oldukları Galatasaray Spor Kulübü deplasmanı içerisinde alkış toplamış olan bir harekete imza atmış durumda. 21 yaşında bulunan futbolcu, karşılaşmanın 75. dakikası içerisinde Cüneyt Çakır’ın hatasını düzelterek topun kendinden çıkmış olduğunu ifade etti.

Şampiyonluk ile alakalı yarışı devam ettiren Trabzonspor Kulübü, Süper Lig’in 30. haftası içerisinde deplasmanda Galatasaray Spor Kulübüyle karşı karşıya gelmiş oldu. Trabzonspor kulübünün 3 – 1’lik skorla kazanmış olduğu bu zorlu maçın 75. dakikası içerisinde Trabzonspor Kulübünden Abdülkadir Ömür, yapmış olduğu bir hareketle adeta alkış toplamış durumda. Genç yaştaki futbolcu, ikinci yarıda gerçekleşen bir pozisyon içerisinde topun kendinden çıkmış olduğunu ifade etti ve hakemlerden Cüneyt Çakır’ın hatasını düzeltmiş oldu.

Abdülkadir, Cüneyt Çakır’ın Trabzonspor Kulübünün lehine vermiş olduğu karardan sonra ”Hocam top benden çıktı” ifadelerine yer verdi. Çakır, 75. dakika içerisinde taç atışını Galatasaray Spor Kulübüne vermiş oldu. 21 yaşında bulunan oyuncu, yapmış olduğu bu hareketle takdir toplamış durumdayken rakip oyunculardan da özel bir tebrik gelmiş oldu. Abdülkadir Ömür’ün bu söz konusu davranışının hemen sonrasında genç yaştaki futbolcuyu ilk tebrik etmiş olan Younes Belhanda’ydı. Trabzonspor Kulübü, Süper Lig’in 31. haftası içerisinde 8 Temmuz Çarşamba gününde de Fraport TAV Antalyaspor Kulübünü konuk ediyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.