Visca ilk kez kırmızı kart görmüş durumda

0 8

Medipol Başakşehir spor kulübünün sahası üzerine Galatasaray Spor Kulübü ile 1 – 1’lik skorla berabere kalmış olduğu maçın 85. dakikalık kısmında çift sarı kart sebebiyle kırmızı kart görüp oyundan atılmış olan Edin Visca, tüm kariyeri üzerinde ilk kez kırmızı kartla cezalandırılmış bir durumda.

Süper Lig’in 29. haftalık zaman çizelgesinde Başakşehir, evinde Galatasaray Spor Kulübü ile 1 – 1’lik skorla berabere kalmış durumda. Medipol Başakşehir Spor Kulübü, şampiyonluk yolu üzerinde çok daha önemli bir 2 puanın yan sıra bu sezon göstermiş olduğu performans sayesinde takımını sırtlamış olan isimlerin başında gelmiş olan Visca’yı da yitirdi. Boşnak asıllı başarılı oyuncu, 74. dakika içerisinde hakem Ali Palabıyık’a yapmış olduğu itirazlar sonucu sarı kart görmüştü. 30 yaşında bulunan başarılı oyuncu, karşılaşmanın 85. dakikasında da faul sonrasında ikinci sarı kartı görüp kırmızı kart aldı ve hemen sonrasında oyundan atılmış oldu.

Bu söz konusu kırmızı kart, Edin Visca’nın profesyonel bir durumdaki futbolculuk kariyeri üzerinde ilk kırmızı kart şeklinde de kayıtlara geçmiş durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.