Vedat Muriç’in kararı belli

0 8

Avrupa’da yer alan dev kulüplerinin transfer listesi içerisinde yer alan Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Kosova asıllı futbolcularından Vedat Muriç, takımda kalma konusunda istekli olduğunu ifade etti.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün golcü futbolcularından biri olan Vedat Muriç, Fenerbahçe Spor Kulübü içerisindeki geleceğiyle alakalı olarak çok önemli açıklamalar gerçekleştirdi. Muriç yapmış olduğu açıklama içerisinde, ”Transfer tekliflerini alabilmek her bir futbolcuyla ilgili büyük bir moral olmasının yanı sıra gurur da verir. Fakat ben halen burda yer alan misyonumu bitirmiş değilim. Tek bir motivasyonum Fenerbahçe Spor Kulübü’nün mevcut durumdaki başarısı. Ligin tekrardan başlaması amacıyla da sabırsızlanmaktayım. Kapanışı çok tatsız bir şekilde yapmıştık ancak geri dönüşümüz çok harika olacak” şeklindeki ifadelere yer verdi.

Kosova asıllı golcü, ”Önümüzde fazlasıyla çok önemli maçlar bulunuyor. Belki de talep ettiğimiz noktada değiliz ancak kalan maçlarımızı kazanabilirsek fazlasıyla güzel bir kapanış yapmamız mümkün’ ifadelerine yer verirken Türkiye Kupası’nı kaldıracak olduklarına yönelikte bir söz vermiş oldu. Lig içerisinde kontrolün kendilerinde bulunmadığı konusunda itirafta bulunan 26 yaşında bulunan oyuncu; ”Kendi maçlarımızı kazanarak tam olarak neler olacağını da örmüş olacağız. Kupa konusunda da zafere ulaşmak komple bize bağlı. Başaracak olduğumuzdan da en ufak bir şüphemiz bulunmuyor” ifadelerine yer verdi.

Vedat Muriç elde edilen bilgilere bakılırsa, Lazio ile birlikte Tottenham gibi İtalyan ve ayrıca İngiliz dev kulüplerinin transfer listesinde yer alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.