Ünlü basketbolcunun eski takım arkadaşlarından büyük tepki

0 35

Efsane basketbolculardan biri olan Michael Jordan ile birlikte Chicago Bulls kulübünün en son şampiyonluğunun anlatılmış olduğu The Last Dance belgeseli esnasında Jordan’ın gerçekleştirilen uyuşturucu partisinden söz etmesine eski takım arkadaşlarından biri olan Craig Hodges tepki göstermiş durumda.

Michael Jordan’ın eski takım arkadaşlarından biri olarak tanınan Craig Hodges, efsanevi bir durumdaki basketbolcunun The Last Dance belgeseli içerisinde yapmış olduğu açıklamalarına çok sert bir şekilde tepki göstermiş oldu. Söz konusu bu belgeselin bir bölümü içerisinde uyuşturucu madde partisi yapmış olduğu da gösterilmiş olan Hodges, bunun ortaya dökülmüş olmasından hiç bir şekilde memnun olmadığını ifade etti. Takım arkadaşlığının aslında çok önemli aile olmak gibi olduğunu ifade eden eski basketbolcu, ”Jordan bir otel odası içerisinde yapmış olduğumuz parti esnasında bizi gördüğünü ifade ediyor. Yıllar önce yaşanmış olanları bu çıplaklığı ile birlikte ortaya dökmüş olmak hiç bir şekilde etik değil. Bizlerin birer aileleri de var. Bu durumu açıklamamız gerekli olan insanların yanı sıra bununla baş etmesi gerekli çocuklarımız da bulunuyor artık” ifadeleriyle konuşma gerçekleştirdi.

Belgeselin sözü geçmiş olan bölümü içerisinde çaylak olduğu yılda odaya çağrılmış Michael Jordan, içerde verilmiş olan partide uyuşturucunun yanı sıra keyif verici maddelerin kullanmış olduğunu öte yandan kadınların bulunduğunu da ifade ediyordu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.