Türkiye’de yer alan Motokros’çular Çatalca ilçesinde ter dökmüş oldu

0 34

Türkiye LIQUI MOLY Motokros Şampiyonası’nın ikinci ayakta gerçekleşen yarışları İstanbul ili içerisinde yapılmış oldu. Sıcak hava olmasına karşın sporcular iki etap halinde yapılmış olan söz konusu bu yarışlar esnasında kıyasıya bir şekilde mücadele etmiş oldu.

Türkiye Motosiklet Federasyonu aracılığıyla birinci ayağı Afyonkarahisar ili içerisinde gerçekleştirilmiş olan söz konusu bu şampiyonanın ikinci ayaktaki yarışı için de 80 tane sporcu katılmış oldu. Çatalca Belediyesi’nin vermiş olduğu destekleri ile beraber Yeditepe Motor Sporları Kulübü’nün Yeditepe Motokros Pisti içerisinde organize etmiş olduğu söz konusu bu şampiyonada sporcular sıcak bir durumda olan havaya karşın ödül kürsüsüne çıkma amacıyla kıyasıya bir şekilde yarışmış oldu.

Dereceye girmiş olan sporcular ise kupalarını Çatalca Belediyesinin Başkanı olarak görev yapan Mesut Üner’in yanı sıra Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Hüseyin Aydın ile birlikte TMF’nin Yönetin Kurulu Üyesi olarak görev yapan Erdoğan Yıldırım, Motokros Komisyon Başkanı olarak görev yapan Zeynur Öztürk, Yeditepe Motor Sporları Kulübünün Başkanı olarak görev yapan Zeki Başaran ve son olarak LIQUI MOLY platformunun Yöneticisi olarak görevli Malik Akkafa’dan almış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.