Türkiye hala Talisca’nın aklında

0 11

Beşiktaş Spor Kulübü içerisinde iki sezon boyunca forma gitmiş olan ve attığı gollerden dolayı taraftarın gönlünde adeta taht kurmuş bulunan Talisca, Instagram hikayesi içerisinde Beşiktaşlı olduğu günlerle alakalı olarak bir anısını ilave etti. Talisca, Instagram hesabında yer alan hikayesi içerisinde Beşiktaş Spor Kulübü formasına baktığı esnada çektirmiş olduğu videoyu paylaşmış oldu. Brezilya asıllı olan futbolcunun gönlünün daha hala Beşiktaş Spor Kulübü’nden yana olduğu ve gelme konusunda isteğinin bulunduğunu da ifade etti.

Beşiktaş Spor Kulübü’nde forma giymekte olduğu senelerde taraftarın sevgilisi haline gelmiş bulunan Brezilya asıllı yıldızlardan Anderson Talisca, Instagram hikayesi içerisinde Beşiktaş Spor Kulübü formasına baktığı esnada çekmiş olduğu videoyu paylaşmış bulundu. Talisca’nın söz konusu bu paylaşımı, transfere adeta yeşil ışık yakmış olduğu şeklinde yorumlanmış bulundu

Anderson Talisca, ardımızda bırakmış olduğumuz haftalar içerisinde açmış olduğu canlı yayınlar esnasında da Beşiktaş Spor Kulübü’ne karşı olan sevgisinin yanı sıra özleminden söz etmişti. Çin’de mutsuz durumda bulunduğu ifade edilen yetenekli futbolcunun tekrardan Avrupa’ya dönme konusunda düşüncesi mevcut. Fakat Beşiktaş Spor Kulübü’nün Talisca’yla alakalı olarak planları da bilinmemekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.