Transferi dünyayı sallamıştı 2 dakikada oyundan atıldı

0 10

Süper Lig içerisinde Antalyaspor Kulübü ile Gaziantep Kulübünün arasında gerçekleşen mücadelenin 29. dakikasına gelindiğinde kırmızı kart çıkmış oldu. Konuk durumda bulunan ekibin çok büyük umutlarla kadrosuna katmış olduğu dünya yıldızlarından Kevin Mirallas oyun dışında kalmış oldu ve böyle olunca da takımını 10 kişi bırakmış oldu.

Gaziantep kulübünün transferin son günleri içerisinde kadrosuna dahil ettiği Belçika asıllı yıldız futbolculardan biri olan Kevin Mirallas, Süper Lig’de çıkmış olduğu ilk maçı esnasında Antalyaspor Kulübüne karşı mücadelede bulundu. Birinci sarı kartını 27. dakika içerisinde görmüş olan Belçika asıllı yıldız, 29. dakika içerisinde Antalyasporlu Veysel Sarı’yla itişmeler yaşamış olmasının sonrasında rakibine kafa salladıktan sonra ikinci sarı kartını görerek kırmızı kartla oyun dışında kalmış oldu. Gaziantep Spor Kulübünün yeni transferlerinden biri olan Kevin Mirallas, 2 dakika içerisinde iki tane sarı kart görerek oyundan atılmış oldu.

Kırmızı kartın hemen ardından itirazlarda bulunmuş olan Mirallas, kartın VAR’dan dönebilecek olduğunu da düşünüp bir müddet saha üzerinde ve sahanın yanında bekledi fakat karar hiç bir şekilde değişmedi. Mirallas böylece Süper Lig içerisinde çıkmış olduğu ilk maçta kırmızı kart görerek oyun dışında kalmış bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.