Transfer konusundaki yarış kızışmış durumda

0 12

Nerdeyse her transfer dönemi içerisinde karşı karşıya gelmiş olan Fenerbahçe Spor Kulübü ve Galatasaray Spor Kulübünün bu yarışı çok daha farklı bir boyuta taşınmış oldu. Gelecek sezonun kadro mühendisliğinin dahilinde çalışmalarına başlamış bulunan iki ezeli rakip dünya çapında üne sahip yıldız Mario Mandzukic’in peşine düşmüş durumda. Gündem yaratabilecek tranfer iddiası da İtalya’dan gelmiş durumda.

Yaz transfer dönemi içerisinde kadrosunu güçlendirme konusunda talebi bulunan iki ünlü takım Hırvat yıldızlaran biri olan Mario Mandzukic’i gündemine almış durumda.

Fenerbahçe Spor Kulübü en son Mert Hakan Yandaş’ın transferi hususunda anlaşma sağlamayı başarmış ve ezeli rakibine çalım takmıştı. Fenerbahçe Spor Kulübü, Galatasaray Spor Kulübü’ne ikinci bir transfer çalımı atma konusunda bir iteği varken, Cimbom rövanşı dünya yıldızıyla almayı amaç edinmiş durumda.

Katar Ligi takımları arasından Al-Duhail forması giymekte olan fakat takımından ayrılma konusunda karar vermiş bulunan 34 yaşında olan futbolcunun transferiyle alakalı Fenerbahçe Spor Kulübü ve Galatasaray Spor Kulübünün devrede olduğu kaydedilmiş durumda. İtalya basını üzerinden Calciomercato’nun yapmış olduğu haberine bakılırsa, Al Duhail’le yollarını ayırma kararı alan Hırvat futbolcuyu Türk kulüpleri Galatasaray Spor Kulübü ve Fenerbahçe Spor Kulübü transfer etmeyi talep ediyor.

Dünya yıldızının transferiyle alakalı olarak İtalya Serie A’ya dönüş yapması da çok ciddi bir olasılık şeklinde gösterilmiş durumda. Haberin detayı içerisinde, Manduzkic’in yaşının 34 olarak öne çıkması ve almış olduğu yüksek maaş İtalya’ya dönüşüle alakalı bir engel teşkil edebilecek olduğu da belirtildi. Yıldız ismin kendisine yapılacak tekliflere bakarak yol haritasını çizecek olduğu ifade edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.