Transfer için 15 milyon Euro istediler

0 16

Feyenoord kulübünün teknik direktörü görevinde bulunan Dick Advocaat, Galatasaray Spor Kulübüne transfer edilmesi gündemde bulunan Nicolai Jörgensen ile alakalı olarak bir takım açıklamalar gerçekleştirdi. Advocaat açıklaması içerisinde, Jörgensen’in hiç bir şekilde kiralık gidemeyecek olduğunu ve de transferin 15 milyon Euro tutarında gerçekleşebilecek olduğunu ifade etti.

Galatasaray Spor Kulübünün transfer gündemi içerisinde yer almaya başlayan forvet oyuncularından biri olan Nicolai Jörgensen ile alakalı takımı Feyenoord Kulübünden bir açıklama gelmiş durumda. Teknik direktör görevinde bulunan Advocaat, Danimarka asıllı forvet oyuncusunun transferinin gerçekleşebilmesi amacıyla çok çarpıcı sözler sarf etmiş oldu.

Hollanda asıllı olan teknik adam Jörgensen’le alakalı olarak, ’15 milyon Euro tutarında ödeme yapan varsa, o halde transferi düşünebiliriz. Net durumda bulunan bir şey var, herhangi bir takıma kiralama yapılması hiç bir şekilde olanaklı değil. Bunu bir kesinliğe de kavuşturalım’ ifadelerine yer verdi. Nicolai Jörgensen’in mevcut durumdaki takımı ile sözleşmesi 2022 senesinin yaz döneminde sona eriyor. Danimarka asıllı olan 30 yaşında bulunan ünlü forvet, bu sezonda çıkmış olduğu 15
tane resmi maç esnasında iki tane de gol kaydetmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.