Trabzonspor maçında yine gol çıkmadı

0 13

Süper Lig içerisindeki 12. haftanın mücadelesi kapsamında Trabzonspor Kulübü, deplasmanda karşılaşmış olduğu Kayserispor Kulübüyle 0 – 0’lık skorla berabere kalmış oldu ve böylelikle Abdullah Avcı yönetimi içerisinde arka arkaya ikinci beraberliğini almış oldu.

Süper Lig içerisindeki 12. haftanın mücadelesi kapsamında Kayserispor Kulübü, Trabzonspor kulübünü konuk olarak ağırladı. Kayseri Kadir Has Stadyumu içerisinde oynanmış olan söz konusu müsabaka esnasında taraflar golsüz bir şekilde berabere kalmış oldu. Bu elde edilmiş olan sonucun sonrasında ise arka arkaya ikinci beraberliğini almış bulunan Trabzonspor Kulübü, 14 puanın yanı sıra maç fazlası olmasından dolayı 13. sıra içerisinde yer almış oldu. Arka arkaya dördüncü defa berabere kalmış olan Kayserispor Kulübü de bir tane maç eksiğiyle beraber on puan ile 17. sıra içerisinde yer almış oldu. Trabzonspor Kulübü, Süper Lig içerisindeki karşılaşmalar kapsamında önümüzdeki hafta Çaykur Rizespor Kulübünü ağırlamış olacak. Kayserispor Kulübü de Antalyaspor Kulübünün deplasmanına gitmiş olacak.

Trabzonspor Kulübü, teknik direktör görevinde bulunan Abdullah Avcı’nın takımın başına geçmiş olmasının sonrasında ikinci beraberliğini almış oldu. Trabzonspor Kulübü, tecrübeli durumda bulunan teknik adam yönetimi ile çıkmış olduğu dört tane maçta iki tane galibiyetin yanı sıra iki tane de beraberlik almış bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.