Trabzonspor – Hatayspor maçında beraberlik geldi

0 21

Süper Toto Süper Lig’deki 35. hafta içerisinde Trabzonspor Kulübü, kendi sahasında karşılaştığı Hatayspor Kulübü ile 1 – 1’lik skorla berabere kalmış oldu. Fırtına, 90+6’ya gelindiğinde yemiş olduğu penaltı golü ile birlikte üç puanı da kaçırmış oldu. Bu söz konusu sonuç ile beraber Trabzonspor Kulübü de, son dört tane maçından da beraberlikle ayrılmış oldu.

Süper Lig içerisinde Trabzonspor Kulübü, kendi sahasında Hatay Kulübü’nü ağırlamış oldu. 1 – 1’lik skorla sona ermiş olan mücadele esnasında Trabzonspor Kulünü, son dakikaya gelindiğinde yıkılmış oldu.

Trabzonspor Kulübü’nün golünü 22. dakikaya gelindiğinde Jorge Djaniny kaydetmiş oldu. Trabzonspor Kulübü içerisinde bu sezonda tam tamına 26 tane lig maçı esnasında çıkmış olan Jorge Djaniny, altı tane gollük performans sergilemiş oldu. Hatayspor Kulübü içerisinde 90+4’e gelindiğinde Mame Diouf yapmış olduğu penaltı vuruşu esnasında Uğurcan Çakır’a takılmış oldu. Fakat VAR incelemesinin ardından Kamil Ahmet Çörekçi’nin penaltı kullanımı gerçekleşmeden içeri girmiş olduğu tespit edilmiş oldu ve sonrasında ise vuruş yinelendi. Bu defa ise 90+6. dakikaya gelindiğinde Aaron Boupendza topun başına gelmiş oldu ve golü atıp kendi takımına bir puanı da kazandırmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.