Teklifleri düşünebileceği konusunda açıklamada bulundu

0 10

Trabzonspor kulübünün transfer gündemi içerisinde kendisine yer bulan Bulgar asıllı futbolculardan Todor Nedelev, geleceğiyle alakalı olarak konuşmalar yaptı. Botev Plovdiv takımı içerisinde forma giymekte bulunan 27 yaşında olan sağ kanat oyuncusu, transferle alakalı tekliflere açık bir durumda ifade etti.

Trabzonspor kulübünün transfer listesi içerisinde kendisine yer bulan Todor Nedelev, hakkında çıkmış olan transfer iddiaları hakkında konuşmaktayken, bordo-mavili takım için de adeta bir yeşil ışık yakmış durumda.

Ülkesinin takımları arasında yer alan Botev Plovdiv kulübünde forma giymekte bulunan Bulgar asıllı sağ kanat oyuncusu, Bulgar basını için yapmış olduğu açıklama içerisinde; ”Fazlasıyla çok teklifi almış durumdayım fakat açık konuşmak gerekli olursa bu teklifleri de kabul etmedim. Botev kulübüyle bir sene daha sözleşmem bulunuyor. Her iki tarafla ilgili de uygun koşullar oluşacak olursa o zaman teklifleri düşünmeye başlayabilirim. Şu anda ise yalnızca Botev kulübüne odaklanmış bir vaziyetteyim” şeklindeki ifadesine yer verdi.

Kulübü ile 2021 senesine kadar sözleşmesi bulunmakta olan 27 yaşında olan ünlü futbolcu, bu sezonda tam tamına 22 maç içerisinde forma giymiş durumdayken, yedi tane gol ile birlikte 3 tane de asist kaydetmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.