Taraftarlar isyan bayraklarını çekmiş durumda

0 6

Ligdeki şampiyonluk adayları arasında yer alan Fenerbahçe Spor Kulübü 26. haftadaki maçında Göztepe Kulübüne 1 – 0’lık skorla mağlup olmuş durumdayken, taraftarların hedef noktasında ise teknik direktör olarak görev yapan Erol Bulut yer aldı. Fenerbahçe Spor Kulübü’ne destek veren taraftarlar sosyal medya platformları üzerinde 46 yaşında bulunan teknik adama sert bir şekilde tepki göstermeye devam ederken, taraftardan bir bölümü de Bulut’un hiç bir şekilde istifa etmemesinin gerektiğini ve yönetim tarafından kovulmasının gerekli olduğu görüşünü savunmuş oldu.

Spor Toto Süper Lig’deki 26. hafta içerisinde Fenerbahçe Spor Kulübü kendi sahası içerisinde Göztepe Spor Kulübü’ne 1 – 0’lık skorla mağlup oldu. Fenerbahçe Spor Kulübü almış olduğu bu yenilgi ile birlikte şampiyonluk yarışı konusunda çok büyük bir yara almış oldu. İzmir ekibinin karşısında oynanmış olan çok etkisiz kalan futbol, Fenerbahçe Spor Kulübü taraftarların teknik direktör olarak görev yapan Erol Bulut’a tepki göstermeye başlamasına da sebep oldu.

Fenerbahçe Spor Kulübüne gönül vermiş olan taraftarlardan bazıları, sosyal medya platformları üzerinde 46 yaşında bulunan teknik direktörü istifa etmeye davet etmekteyken, taraftarın bir kısmı da Erol Bulut’un istifa etmemesinin ve yönetim tarafından kovulmasının gerekli olduğu şeklindeki görüşünü savunmuş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.