Sivasspor’a veda etti

0 8

Sivasspor kulübüyle sözleşmesi sezon bittiğinde sona ereceği açıklanan ve Fenerbahçe Spor Kulübü’yle de yüksek bir seviyede anlaşma sağlamış bulunan Mert Hakan Yandaş, Gençlerbirliği maçının hemen sonrasında bir veda mesajı paylaştı.

Süper Lig’deki 33. hafta içerisinde Sivasspor Kulübü, 4 Eylül Stadyumu’nda konuk olarak ağırladığı Gençlerbirliği Kulübünü 2 – 0’lık bir skorla yenmiş oldu.

Üç puanı kendi hanesine yazdırmış bulunan Sivasspor Kulübü’nde sezon bittiğinde sözleşmesi sona ereceği açıklanan ve aynı zamanda Fenerbahçe Spor Kulübü’yle bir anlaşma sağlamış bulunan Mert Hakan Yandaş, mücadelenin hemen sonrasında bir veda mesajı paylaşmış oldu.

Sivasspor camiasının yanı sıra taraftarlarına da teşekkür etmiş bulunan Yandaş açıklamasında; ”Bugün içerisinde kazanmış olmanın verdiği sevinç kadar, bu stat üzerinde Sivasspor formasıyla son defa sahaya çıkıyor olmanın burukluğunu yaşadım. 3 senelik zaman boyunca tatmış olduğum her duyguyu da fazlasıyla özleyeceğim. Hepinizi fazlasıyla seviyorum, teşekkür ederim Yiğidolar.” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Bu sezonda Sivasspor Kulübüyle tam tamına 36 tane karşılaşmaya çıkmış olan Mert Hakan Yandaş, on tane gol ile birlikte dört tane asistlik bir performans sergilemiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.