Serhat Akın’ın itirafı olay yaratacak cinsten

0 14

Fenerbahçe Spor Kulübü içerisinde forma giymiş olduğu dönemde attığı gollerin yanı sıra hırslı yapısından dolayı da taraftarın sevgilisi haline gelmiş olan Serhat Akın’dan Aziz Yıldırım konusunda bir itiraf gelmiş durumda.

Bir dönemler Fenerbahçe Spor Kulübü içerisinde forma giymiş olan ve performansından dolayı taraftarın unutamamış olduğu isimler arasına girmiş bulunan Serhat Akın, sosyal medya üzerinde sarı-lacivertli takımın eski başkanı görevinde bulunan Aziz Yıldırım’la alakalı konuşma yaptı.

Benim dönemlerimde bir menajer bulunmuyor. Aziz Yıldırım ise hiç bir şekilde menajer sokmamakta kulübe. Benim dönemimde sosyal medya da bulunmuyordu. Aziz Yıldırım, Samandıra’ya geldiği zaman herkes dolabın içlerine saklanmaktaydı ve hiç kimse de odadan çıkmamaktaydı. Aziz başkan ise çok büyük bir başkan. Ben fazla iyi bir şekilde anlaşamamaktaydım. Ben aslında Ali Koç’u çok fazla desteklemiş olan ve halen de seven birisiyim. Fakat Aziz Yıldırım başkan gibi bir başkan idi. Fenerbahçe Spor Kulübünün önüne hiç kimseyi geçirmemekteydi. Win-Win programları misal olarak Aziz Yıldırım dönemi içerisinde hiç bir şekilde olmazdı. Kapının önünden bile hiç bir şekilde geçirmezdi. O hususta da çok kesin tavırları bulunuyordu.

Bizim zamanımız içerisinde dava değişiklikti. Armadan dolayı oynanırdı. Yalnızca Fenerbahçe Spor Kulübü içerisinde değil. Beşiktaş Spor Kulübü ile birlikte Galatasaray Spor Kulübünde de bu şekildeydi. Parayı bir kenara bırakmaktaydık. Başkan kızıyordu ve 3 ay boyunca para ödemiyordu. Kimse de hiç bir şekilde parayı konuşmuyordu..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.