Şampiyonluğu saha üzerinde kazanmayı talep ediyor

0 8

İspanya’da yer alan La Liga ekiplerinden Barcelona’nın teknik direktörü görevinde bulunan Quique Setien, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile alakalı sebeple ertelenmiş olan maçları sürdürerek saha üzerinde şampiyon olmayı talep etmiş olduklarını ifade etti.

Setien, İspanyol TV3 kanlı için yapmış olduğu özel bir açıklama içerisinde, Real Madrid kulübünün iki puan önünde lider olmakta bulunduklarını anımsatarak; ”Gerçek şudur ki, ligi şu anki haliyle bitirecek olursak şampiyon gibi hissetmiyor olacağım. Benim tek bir isteğin sahada oynayıp şampiyon olmak.” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

61 yaşında bulunan teknik adam, futbolculara kaybedebilecek zamanı olmadığını ifade ettiğini ve hem La Liga hem ise Şampiyonlar Ligi içerisinde kupa hedeflemiş olduğunu ifade etti. Setien yapmış olduğu açıklama içerisinde; ”Şampiyonlar Ligi kupası ile doğmuş olduğum kasaba Liencres’in yanında yürümeyi ve kupayı ineklere göstermeyi hayal etmekteyim.” şeklinde bir yorumda bulundu.

Barcelona kulübüyle bir seneyi opsiyonlu olmak üzre 2022 senesine kadar sözleşmesi bulunduğunu da anımsatmış olan İspanyol teknik adam, başarılı bir şekilde kontratını uzatmayı talep ettiğini de sözlerine ilave etmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.