Rıdvan Dilmen’den şaşırtan açıklama

0 11

Corona virüsünün gündemiyle ilgili açıklamalarda bulunmuş olan ünlü spor yorumcularından ve aynı zamanda eski futbolculardan Rıdvan Dilmen, o organizasyonla ilgili olarak; ”Özerk bir şekilde kararı almaktayız diyorlar, yarın da açıklama yapacaklar ve muhtemel olarak sezonu kapatmış olacaklar” ifadelerine yer verdi.

Açıklamasında ”Bizler açıkça söylemek gerekirse bu durumdan da çıkmış olacağız. Biz aslında burda bir itiraf yapmalıyız. Programı daha önceki günler içerisinde olduğu gibi saatler 14:00 sularında çektik fakat akşam saatlerine doğru TFF bir açıklamada bulundu. Şimdi aslında bizim içeriğimiz haksızlık olabilirdi ve o sebepten dolayı da programı canlı gerçekleştirdik. Elbette ki bu daha öncesinde hiç bir şekilde görülmemiş bir vaziyet. TFF başkanı görevinde bulunan Nihat Özdemir bana kalırsa bu açıklamayı daha öncesinde yapmalı idi” ifadelerine yer verdi

Daha sonrasında ise; ”Rıza Çalımbay’la aynı ev içerisinde yaşadığım esnada o değişik idmandan ben ide değişik idmandan gelirdim ancak Ortaköy’de çocukları top oynama esnada görmüş olduğumuzda da aralarına girerdik yani futbol bu şekilde bir şeydir. Bizler ise şu an da kolay kolay görülmemekte olan bir virüsle karşı karşıya kalmış olduk. Bazı durumlarda her şeyde bir hayır vardır, annelerimizin veyahut komşularımızın kıymetini anlamış olduk” ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.