Quaresma Beşiktaş kulübüne dönmeyi istemekte

0 12

Beşiktaş Spor Kulübünden olaylı bir biçimde ayrılmış bulunan Ricardo Quaresma, menajeriyle birlikte siyah beyazlılara geri dönme konusunda bir haber gönderdi. Portekiz asıllı yıldız, kariyerini Beşiktaş Spor Kulübü içerisinde noktalamayı istemekte.

Kasımpaşa Kulübünde forma giymeye devam eden Portekiz asıllı yıldız futbolculardan Ricardo Quaresma, tekrardan Beşiktaş Spor Kulübüne dönme konusunda hayal kurmakta. Fikret Orman dönemi içerisinde yönetimle yaşamış olduğu problemlerden dolayı Kasımpaşa Kulübüne transferi gerçekleşen Portekiz asıllı futbolcu, sezondan sonra biteceği açıklanan kontratı ve Beşiktaş Spor Kulübü içerisinde göreve Ahmet Nur Çebi’yle beraber ekibinin gelmiş olmasından sonra harekete geçmiş durumda.

36 yaşında bulunan futbolcu, çok sevmekte olduğu Siyah-Beyazlı formasına geri dönebilmek amacıyla menajeriyle beraber kulübe özel bir haber yolladı. Yetenekli durumda bulunan oyuncunun, Beşiktaş Spor kulübü içerisinde bir sezon boyunca görev yaparak hemen sonrasında futbola veda etme konusunda planlarının olduğu ifade edildi.

Beşiktaş Spor Kulübü, Ricardo Quaresma ile birlikte ilk önce 2010 senesinde tanışmıştı. Beşiktaş Spor Kulübünün formasını 2010 ila 2013 sezonlarının arasında giymesinin ardından olaylı bir biçimde yollanmış olan Portekiz asıllı yıldız, Al Ahli’ye transfer edilmişti. Birleşik Arap Emirlikleri kulübünün hemen sonrasında Porto içerisinde de iki dönem geçirmiş yıldız kanat oyuncusunun Beşiktaş Spor Kulübü ile yolu 2015 senesinde tekrar kesişmiş fakat bu sezonun ilk dönemlerinde tekrar olaylı bir biçimde gönderilmişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.