Paylaşımı kafaları karıştırmış durumda

0 12

Beşiktaş Spor Kulübü’nün anlaşma sağlamış olduğu Alanyaspor kulübünün sol beklerinden Fabrice N’Sakala, Belçikalı bir taraftarın Anderlecht’e gelmesi şeklindeki isteğine olumlu cevap vermesi kafalarda soru işareti oluşturmaya başladı.

Beşiktaş Spor Kulübü, Alanyaspor Kulübüyle kontratı sona eren Fabrice N’Sakala’yla anlaşmaya vardığını duyurmuştu. Lakin Kongo asıllı olan oyuncunun, Belçika asıllı bir taraftara vermiş olduğu yanıtta kafaları karıştırmış oldu. Belçika asıllı bir tane taraftar; 29 yaşında bulunan oyuncuya dmden; ”Anderlecht’e geriye gel” yazmış durumdayken N’Sakala ise; ”İşte, bu gerçekten de çok iyi bir fikir” şeklinde yanıt verdi. Belçika basını içerisinde yer bulmuş olan bu diyalog, oyuncunun Anderlecht’e geri dönebilecek olduğu şeklinde yorumlanmaya başladı.

Sakala 2013 senesi içerisinde Fransa’da yer alan Troyes takımından transferinin gerçekleştiği Anderlecht kulübüyle tam tamına 3 sezon geçirmesinin ardından 2016 senesi içerisinde Alanyaspor kulübüne kiralanmıştı. Daha sonra da 2017 senesi içerisinde Alanyaspor kulübüne bonservisi ile birlikte verilmişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.