Ortalığı karıştıracak bir iddia

0 10

Çin’de yer alan Wuhan kenti içerisinde ortaya çıktıktan hemen sonrasında ülkemizi de etkisinin altına almış bulunan corona virüsünden dolayı Süper Lig’e ara verilmesi kararı alınmıştı.

Süper Lig içerisinde lider vaziyette yer alan Trabzonspor, lige verilmiş olan bu ara esnasında transfer çalışmalarına gaz vermiş oldu. Gelecek sezonla ilgili olarak transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor transfer konusundaki politikasından da ödün vermemekte.

Genç bir durumda ve potansiyeli bulunan futbolcuları kadrosuna katmaya devam eden Trabzonspor kulübü bu sezon içerisinde de bomba transferlere imza atacak gibi duruyor. Trabzonspor Kulübü Galatasaray Spor Kulübünün kadro dışı bırakmış olduğu genç futbolcuyla ilgili olarak devreye girmiş oldu.

Trabzonspor Kulübü Galatasaray Spor Kulübü içerisinde forma giymekte olan kadro dışı bırakıldığı görülen genç oyunculardan Mustafa Kapı’yı transfer listesi üzerine almış oldu. 61 saat üzerinde yer almış olan bir habere bakılırsa Galatasaray Spor Kulübünün altyapısı içerisinde forma giymiş olan ve ardımızda bırakmış olduğumuz aylarda kendisine öneride bulunan yeni sözleşme teklifini kabul etmediğinden dolayı da kadro dışı bırakılmış olan Mustafa Kapı’yla alakalı dikkatleri çekmiş olan gelişmeler yaşanmakta

Galatasaray Spor Kulübü’nün 18 yaşına girmiş olmasıyla beraber serbest bırakacak olduğu oyuncuyla ilgili olarak 500.000 Türk Lirası tutarında bir yetiştirme ücreti ödeme yapılması gerekli. 8 ila 10 numara pozisyonları içerisinde görev yapabilmekte olan 17 yaşında bulunan orta saha daha önce yapmış olduğu açıklamalarında Avrupa konusunda hayalinin bulunduğunu da ifade etmiş idi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.