Olimpik Anneler Projesi’ndeki sporcular Tokyo’ya gitti

0 22

P&G şirketinin Türkiye içerisinde spor kültürünü yaygınlaştırma maksadıyla başlatmış olduğu Olimpik Anneler projesinde yer almakta bulunan 14 tanesi kadın toplam olarak 29 tane sporcu Tokyo’da düzenleneceği açıklanan Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları’na uğurlanmış oldu. P&G’nin mevcut durumdaki sporcularının arasında Dünya Şampiyonu olmayı başaran Milli Sporcu İbrahim Çolak ile birlikte Olimpiyat Altın Madalyanın sahibi olmayı başaran Milli Sporcu Taha Akgül’ün gibi yıldız isimler de yer alıyor.

P&G Türkiye’nin, Kafkasya ile birlikte Orta Asya Yönetim Kurulu’nun Başkanı olarak görev yapan Tankut Turnaoğlu ‘Sporcularımızı Olimpiyatlar için uğurlama esnasında, onları bugünlere getirmiş olan annelerine teşekkür edebilmek amacıyla ‘Olimpik Anneler’ pankartları kullanarak çok küçük bir uğurlama düzenlemiş olduk. Biz mevcut durumdaki sporcularımıza güvenmekteyiz ve en iyisini yapacak olduklarına da gönülden inanmaktayız. Umutlarımız sporculerımız ile birlikte ve Olimpiyatlara fazlasıyla kısa bir zaman kalmış oldu. Bundan dolayı da artık ‘Umutla Tokyo’ya’ ifadelerine yer veriyoruz”.

İbrahim Çolak yaptığı açıklamasında ‘Annem benim için fazlasıyla çok fedakarlıklarda bulundu ve bana da sürekli olarak inandı. Annelerimizi odağına almış olan Olimpik Anneler projesi de bana ve bütün sporculara fazlasıyla büyük bir manevi destek sunmakta, Tokyo’ya umut içinde bakmamızı sağlamakta. Bu söz konusu motivasyonun değeri de asla ölçülemez’.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.