Olaylı bir durumdaki maçın faturası ortaya çıkmış durumda

0 55

Beşiktaş Spor Kulübü ile Adana Demirspor Kulübü karşılaşması esnasında meydana gelen olaylar nedeniyle PFDK’ya toplam olarak 7 tane görevli sevk edilmiş oldu. Beşiktaş Spor Kulübünden 6 kişi, Adana Demirspor Kulübünden 1 kişimim hakkında yaptırım kararı çıkmış olacak. Olayları başlatmış olan Balotelli’nin sevkine hiç bir şekilde gerek görülmüş değil.

Beşiktaş Spor Kulübü’nden yardımcı antrenör olarak görev yapan Murat Şahin’in yanı sıra kaleci antrenörü olarak görev yapan Hakan Çalışkan ile birlikte yardımcı antrenör olarak görev yapan Ozan Köprülü, kulüp görevlisi olarak görev yapan Mehmet Can Otay,  antrenör  olarak görev yapan Stefano Marrone,  kulüp görevlisi olarak görev yapan Erdal Erdem’in PFDK’ya sevk edilmesi için karar verilmiş oldu. 

Adana Demirspor kulübü, saha olaylarından dolayı PFDK’ya sevk edilmiş oldu. Olayların fitilini ateşlemiş olan Balotelli’nin sevk edilmesine ise hiç bir şekilde gerek görülmedi. Sadece kulüp görevlisi olarak görev yapan Oğuzhan Delen PFDK’ya sevk edilmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.