Nagelsmann’dan flaş bir açıklama geldi

0 17

Bundesliga içerisinde fazlasıyla formda bir sezon geçirmiş olan 24 yaşında bulunan yıldız forvet ile alakalı olarak ortaya çıkan transfer söylentileri konusunda çok özel bir açıklamada bulunan Leipzig kulübünün teknik direktörü görevindeki Nagelsmann, ”Liverpool kulübü, Werner’in kafasını karıştırmış değil” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Bundesliga kulübü içerisinde çok başarılı bir sezon geçirmiş olan Leipzig kulübünün teknik direktörü, dünyanın tüm dev kulüplerini peşine takmayı başaran yıldız golcülerinden Timo Werner’in komple takım ile birlikte Bundesliga’da sezonun geri kalan kısmına odaklanmış olduğunu da ifade etti. 24 yaşında bulunan yıldız durumdaki futbolcuyla ilgili olarak Barcelona’nın yanı sıra Liverpool ile birlikte İnter ve de Juventus’un talip oldukları konusunda bilgiler var.

Bayern Münih spor kulübüyle de adı geçmeye başlayan Werner yurt dışında forma giyme konusunda isteğinin olduğunu ifade etmişti. SportBild’e özel açıklamalarda bulunan yapan Leipzig kulübünün başarılı Teknik Direktörü görevindeki Julian Nagelsmann açıklamasında; ”Timo aslında kendisini çok iyi hissetmekte ve fazlasıyla da iyi çalışıyor. Üstünde çok büyük bir baskı bulunuyormuş gibi durmuyor. Liverpool kulübü de onun kafasını karıştırmamakta.” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.