Muslera konusunda sürpriz

0 11

Galatasaray Spor Kulübü’nün 2. Başkanı olarak görevli olan Abdürrahim Albayrak gündeme yönelik olarak mevcut durumdaki soruları yanıtlamarının yanı sıra transfer sürecini de değerlendirmiş oldu. Falcao ile ilgili olarak kendilerine bir teklif gelmemiş olduğunu açık bir şekilde ifade eden ve iç transferlerde sözleşmesi sona erecek olan Muslera’nın yanı sıra Emre Akbaba gibi isimler ile görüşmeler yaptıklarını doğrulamış bulunan Albayrak, Kasımpaşa maçıyla alakalı saatini erkene almayı talep ettiklerini de ifade etti.

Galatasaray Spor Kulübü’nün 2. Başkanı olarak görev yapmaya devam eden Abdürrahim Albayrak Galatasaray Spor Kulübü’nün gündemine yönelik olarak özel açıklamalar gerçekleştirdi. Muslera ile birlikte Emre Akbaba’yla yeni sözleşme yapma amacıyla görüşmekte olduklarını da doğrulamış olan Albayrak, Falcao ile ilgili olarak kendilerine herhangi bir teklif gelmemiş olduğunu ifade etti

Albayrak transfer dönemi içerisinde görevlerini yerine getirmiş olduklarını ve bunları da Galatasaray Spor Kulübü için yapmış olduklarını ifade etti. Bazı eksiklerinin mevcut olduğunu ve görevli olan antrenörün talep etmiş olduğu transferleri gerçekleştirebilme amacıyla bir ekip halinde çalıştıklarına değindi. Hocanın nokta atışı bir şekilde talep ettiği transferlerin olduğunu ve bunları yapabilme amacıyla ilk sırada Mustafa Cengiz olmak üzre pek çok yöneticiyle uzun uzun çalışmalar yapmış olduklarını ifade etti..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.