Mesut Özil’e sosyal medya linci

0 8

Süper Lig’deki 25. hafta içerisinde oynanmış olan Fatih Karagümrük Spor Kulübü maçına ilk 11’de başlamış olan Fenerbahçe Spor Kulübü’ne yeni transferi gerçekleşen Mesut Özil’in İstiklal Marşı okumamış olması gündem oldu. Futbolseverler, sosyal medya üzerinde yıldız durumda bulunan futbolcunun bu davranışını çok ağır ve sert bir şekilde eleştirmiş oldu.

Yıldız futbolculardan biri olan Mesut Özil, Süper Lig’deki 25. hafta içerisinde oynanmış olan Fatih Karagümrük Kulübü maçıyla ilk defa Fenerbahçe Spor Kulübü’nün forması ile ilk 11 içerisinde yer almış oldu. Mesut’un, maçın hemen öncesinde İstiklal Marşı okunurken marşı okumuyor olması da dikkatleri çekmiş oldu. 32 yaşında bulunan ünlü futbolcunun bu tavrı sosyal medya üzerinde de çok büyük bir tepki çekmiş oldu.

O anlarla ilgili görüntüleri paylaşmış olan bazı taraftarlar, milli ve de yerli vurgusu ile birlikte Mesut Özil’i adeta eleştiri yağmuruna tutmuş oldu. Diğer taraftan pek çok farklı futbolsever ise ‘evin oğlu’ şeklinde bir göndermede bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.