Mattias Bjarsmyr Gençlerbirliği’nden ayrıldı

0 14

Süper Lig ekipleri arasında yer alan Gençlerbirliği, İsveç asıllı başarılı futbolculardan biri olarak tanınan Mattias Bjarsmyr’le yolların ayrılmış olduğu konusunda bir duyuruda bulundu. Gençlerbirliği Spor Kulübünden yapılmış olan söz konusu açıklamaya bakılırsa, kendi isteği kapsamında yetenekli futbolcunun sözleşmesinin karşılıklı bir şekilde feshedilmiş olduğu da belirtildi.

Süper Lig ekipleri arasında yer alan Gençlerbirliği içerisinde flaş bir ayrılık yaşanmış olan. Başkentin başarılı ekibi, İsveç asıllı futbolculardan Mattias Bjarsmyr’la yollarını ayırmış olduğu konusunda açıklamada bulundu.

Gençlerbirliği Kulübü tarafından yapılmış olan özel bir açıklama içerisinde, futbolcunun istekleri kapsamında bir görüşme gerçekleştirilmiş olduğu ve 34 yaşında bulunan başarılı savunma oyuncusunun sözleşmesinin karşılıklı bir şekilde anlaşma yapılarak feshedildiği ifade edildi.

Sezon başlarken Sivasspor’dan Gençlerbirliği’ne transferi gerçekleştirilmiş olan Bjarsmyr, Süper Lig içerisinde 8 defa, Ziraat Türkiye Kupası içerisinde de 2 defa forma giymiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.