Loic Remy gol atmayı sürdürüyor

0 13

Süper Lig’in en yeni golcüleri arasında yer alan Loic Remy, Rizespor forması ile birlikte parlamayı sürdürüyor. Yetenekli durumdaki futbolcu Kayserispor Kulübünün ağlarını da havalandırıp formunu devam ettirdi.

Lille kulübü ile sözleşmesi sona ermesinin ardından Rizespor Kulübüne transferi gerçekleşen Loic Remy, Süper Lig içerisindeki ilk sezonunda adeta fırtına gibi esmeyi sürdürmekte Fransız asıllı olan yetenekli futbolcu, Rizespor kulübünün 7. haftada oynamış olduğu Kayserispor Kulübüyle olan maçını da boş geçmiş değil.

Loic Remy söz konusu karşılaşmanın 33. dakikasını gelindiğinde takımını 1 – 0’lık skorla öne geçirmiş durumdayken 7. maçında da 6. golünü kaydetmiş oldu. Yetenekli durumdaki golcü daha önce yapmış olduğu açıklama içerisinde, ‘Süper Lig’de gol hususunda herhangi bir hedefim bulunmuyor. Atabileceğim kadar atmayı istiyorum. Ne denli fazla atarsam o kadar da mutlu olurum’ şeklindeki ifadelerine yer vermişti. 3.hafta içerisinde | Rizespor Kulübü 1 – 1 Alanyaspor Kulübü (bu maçta 1 gol attı) 5.hafta içerisinde | Rizespor Kulübü 5 – 3 Ankaragücü Kulübü (bu maçta 3 gol attı) 6. hafta içerisinde | Sivasspor Kulübü 0 – 2 Rizespor Kulübü ( bu maçta 1 gol attı)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.