Liverpool’un ısrarı devam ediyor

0 7

Liverpool Kulübü içerisinde teknik direktör görevinde bulunan Jurgen Klopp’un talepte bulunmasıyla Trabzonspor Kulübü içerisinde görevli olan kalecilerden Uğurcan Çakır bir defa daha gündeme gelmiş oldu. Görüşmelerin çok kısa bir zaman içinde kesinleşmesi konusunda bir beklenti varken bordo mavililerin 20 milyon Euro tutarından aşağı bir ücretle Uğurcan’ı satmayacak olduğu bilgisine ulaşıldı.

Kalecilerden biri olan Adrian’ın performansından hiç bir şekilde memnun durumda bulunmayan Liverpool Kulübünün Teknik Direktörü görevinde bulunan Jurgen Klopp’un Uğurcan Çakır konusundaki ısrarı devam ediyor. İngiliz basınları, Ada ekibinin Teknik Direktörü görevinde bulunan Jürgen Klopp’un tekrardan kaleci arayışlarına başlamakta olduğunu da yazmış durumda. Trabzonspor Kulübünün, Uğurcan’la ilgili 20 milyon Euro tutarının üstünde bir bonservis bedeli talep ettiği bilgisine ulaşıldı. Görüşmelerin çok kısa bir zaman içinde kesinleşmesi konusunda beklenti var. İngiltere içerisinde transferle alakalı dönem 16 Ekim tarihi içerisinde sona ermiş olacak.

Diğer taraftan Trabzonspor Kulübü, İstanbul takımlarıyla karşılaşmaya da başlayacak. Milli bir durumdaki arayı olumlu geçirmiş olan Trabzonspor Kulübü, Başakşehir Kulübünün yanı sıra Fenerbahçe (D) Kulübü ile birlikte Kasımpaşa Kulübünün karşısında çok daha kritik maçlara çıkmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.