Liverpool içerisinde otuz senelik hasret bitecek

0 11

İngiltere Premier Lig içerisinde içinde bulunduğumuz sezon rakiplerine fark atmayı başararak 30 senelik bir aranın sonrasında şampiyonluk ipini göğüslemeyi başaran Liverpool kulübü, 22 Temmuz Çarşamba gününde Chelsea kulübüyle oynayacak olduğu karşılaşmanın hemen sonrasında düzenlenecek özel bir törenle kupasını almış bulunacak.

İngiltere Premier Lig ekipleri arasında yer alan Liverpool kulübü, 2019 – 2020 sezonuyla ilgili olarak şampiyonluk kupasına 22 Temmuz tarihi içerisinde gerçekleşecek Chelsea maçının hemen sonrasında kavuşmuş olacak.

Kulüpten yapılmış olan açıklama üzerinde, ligdeki şampiyonluğu geçmiş olduğumuz haftalarda garantilemiş olan Liverpool kulübüyle ilgili olarak 22 Temmuz Çarşamba gününde Chelsea kulübüyle yapacak olduğu maçın hemen sonrasında Anfield Stadı’nda kupa töreni düzenlenecek olduğu bilgisine ulaşıldı.

Taraftarın hiç bir şekilde alınmayacak olduğu stat üzerinde şampiyonluk töreninin özel konuğu olarakta 1977 ila 1990 sezonlarının arasında formasını giymesinin hemen sonrasında Liverpool kulübünü 1989 ila 1990 sezonu içerisinde teknik direktör unvanıyla 30 sene önceki son şampiyonluğuna ulaştırmış olan kulüp efsanelerinden İskoç Kenny Dalglish olarak öne çıkıyor.

Törenle ilgili olarak özel podyumun hazırlanacak olduğu Anfield Stadı’nda, taraftarların hazırlayacak olduğu pankartlarla birlikte afişler de tribünler üzerinde yer almış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.