Lig içerisindeki yarış kızışmış durumda

0 12

Avrupa kupalarına katılım sağlama konusunda mücadele vermeye devam eden Beşiktaş Spor Kulübü, geriye düşmüş olduğu söz konusu karşılaşma esnasında Kasımpaşa Kulübünü 90. dakikaya gelindiğinde atmış olduğu bir gol aracılığıyla 3 – 2’lik skorla mağlup etmeyi başarmış oldu. Beşiktaş Spor Kulübünün galibiyetiyle alakalı golünü de Güven Yalçın attı..

Süper Lig’in 31. haftası içerisinde Beşiktaş Spor Kulübü ile Kasımpaşa Kulübü Vodafone Park’ta karşılaştı. Son dakikaları adeta nefesleri kesmiş olan ve 3 – 2’lik bir skorla sona etmiş olan söz konusu karşılaşma esnasında Beşiktaş Spor Kulübü 90. dakika içerisinde Güven Yalçın’ın atmış olduğu bir golle üç puanı kurtarmış oldu. Beşiktaş Spor Kulübünün öteki golleri de 7. dakika içerisinde Tyler Boyd ile birlikte 49. dakikaya gelindiğinde Kevin Prince Boateng’ten gelmiş oldu.

Kasımpaşa Kulübünde de Fode Koita, 21 dakika ile birlikte 29. dakika içerisinde rakip ağları sarsmayı başarmış oldu. Avrupa Kupalarına katılma konusunda mücadele vermeye devam eden Beşiktaş Spor Kulübü, bu söz konusu galibiyetle beraber puanını 53 yapmış durumdayken Galatasaray Spor Kulübü ile birlikte Fenerbahçe Spor Kulübünün kazanamamış olduğu haftada çok büyük bir fırsat elde etmiş oldu. 8 maç devam eden yenilmezlik serisi sona ermiş olan lacivert beyazlılar da haftayı 36 puanla beraber kapatmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.