Kriz büyümeye devam ediyor

0 11

Real Madrid kulübü içerisinde takım kaptanı olarak görevli olan Serigo Ramos’la kontrat yapma amacıyla halen bir anlaşmaya varılabilmiş değil. Ramos’un senelik olarak tam tamına 12 milyon Eur tutarında bulunan talebini kabul etmemiş olan Madrid Kulübünde kriz halen sürüyor

İspanya La Liga devlerinden biri olarak öne çıkan Real Madrid kulübünde kulübün efsane isimlerinden biri olan Sergio Ramos’un kontrat konusundaki sorunu çözülememekte.

İspanyol basını tarafından yapılmış olan habere bakılırsa; Sergio Ramos ile birlikte Real Madrid, sözleşme uzatma hususunda daha halen bir anlaşmaya varabilmiş durumda değil. Haber içerisinde Ramos’un senelik olarak 12 milyon Euro tutarındaki ücretinin karşılanacak olması halinde kulüp içerisinde kalmayı kabul edecek olduğu da ifade edildi. Fakat Real Madrid adlı kulübün mevcut bir durumdaki finansal ortam içerisinde bu fiyatı karşılayamayacak olduğu da ifade edilmiş durumda.

Sergio Ramos’un Real Madrid adlı kulüp ile anlaşma yapamaması halinde Premier Lig’in yolunu tutacak olduğu da yazılmış durumda. 34 yaşında bulunan futbolcunun sözleşmesi Haziran ayı içerisinde sona ermiş olacak ve serbest kalmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.