Kozlarını sanal derbide paylaştılar

0 13

İtalya Serie A ekipleri arasındaki Inter ile birlikte Milan arasında oynanmış olan maçlar sürekli olarak çok büyük bir çekişmeye sahne olmakta. Corona virüsüyle alakalı salgından dolayı liglerin ertelenme kararı almasının ardından Milano derbisi konsol oyunu üzerinden oynanmış. Inter’i temsil etmesi için Esposito, Milan’ı temsil etmek içinde Leao sanal derbide kozlarını paylaşmış oldu.

Serie A üzerinde karşılaşmaların corona virüsünden dolayı ertelenmiş olmasının sonrasında iki tane genç santrfor Leao ile Esposito bu defa takımlarını temsilen sanal derbi üzerinde karşı karşıya gelmiş oldu. Portekiz asıllı Leao ilk 11 içerisinde yer aldığı kadroda ilk golü de kendisi atıp çok büyük sevinç yaşamış oldu. Fakat 17 yaşında bulunan Esposito, Romelu Lukaku’nun ayaklarından birliktelik golünü getirmiş oldu.

Genç santrfor söz konusu bu beraberliğin sonrasında hücum etkinliğini arttırıp Lautaro Martinez’le öne geçmiş oldu fakat Milanlı Leao Zlatan İbrahimovic’in kabiliyetleriyle bulmuş olduğu gol sayesinde durumu 2 – 2’ye kadar getirmiş oldu.

Değişik derbide taraflar saha üzerinden beraberlikle ayrılmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.