Kerem’in başı arkadaşları ile dertte

0 16

Giresunspor maçı esnasında takım arkadaşlarından Kerem Aktürkoğlu’nu yumruklamış olan Marcao’ın ardından bir başka kriz de Luyindama çıkartmaktaydı. Kongo asıllı stoper, ilk yarıda gerçekleşen golden birkaç dakika öncesinde savunmada yer alan aksaklıktan solayı Kerem’e çıkışmıştı. Bu söz konusu anlara tanıklık etmiş olan Fatih Terim de çok fazla kızdı. Terim Luyindama’ya müdahalede bulunarak onu sakinleştirmiş oldu. Hemen sonrasında Kerem’den bir gol gelmiş oldu ve tamamen ”tepkisiz” bir sevinç yapmış oldu.

Marcao ve Kerem’in arasında yaşanmış olanların sonrasında bu defa ise Luyindama’yla Kerem arasında bir diyalog yaşanmış oldu. Skorer’in yapmış olduğu habere bakılırsa; Kerem’in atmış olduğu golden sadece birkaç dakika öncesinde Galatasaray Spor Kulübü savunması içerisinde yer almış olan Luyindama, oyundan ötürü Kerem’e çıkışmış oldu. Bunu görmüş olan Fatih Terim ise, defansta yer alan oyuncusunun sakin olmasını talep etti.

Yaşanmış olan bu olaydan yalnızca birkaç dakikalık zamanın sonrasında topu almış olan Kerem, fazlasıyla iyi bir vuruşla takımını öne geçirmiş oldu. Ruh hali fazlasıyla kırılgan olduğu görülmüş olan futbolcunun üzgün hali ise gözlerden hiç bir şekilde kaçmadı. Genç yaşta olan futbolcu, oyundan alınmış durumdayken, oyuna dahil olan Babel ise onu tebrik etmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.