Kariyerini bitirecek mi?

0 11

Fenerbahçe Spor Kulübünün de transfer listesi içerisinde yer aldığı ileri sürülen Brezilya asıllı yıldız Willian geleceği konusunda çok önemli açıklamalarda bulunmuş oldu. 7 sene devam eden Chelsea kulübü kariyerinin bitecek olduğunu dile getirmiş olan Willian; ”Neler gerçekleşebileceğini bilmemekteyiz, ani bir şekilde bir anlaşma gerçekleşebilir ama ben de sözleşmem bittiğinden dolayı herhangi bir kulüp ile görüşmeler gerçekleştireceğim” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

İngiltere Premier Lig ekipleri arasındaki Chelsea kulübünün Brezilya asıllı oyuncularından Willian, 7 senelik Chelsea kariyerinin sezon sonrasında bitecek olduğu açıklamasında bulundu. Fox Sport’a konuşma gerçekleştirmiş olan Willian, ”Chelsea kulübünde çok mükemmel işler gerçekleştirdim. Özellikle de taraftarların desteklerinden dolayı hep özel hissetmiş oldum. Kontratımın sona ereceğini herkes bilmekte fakat uzatmamızın zor gözükmüş olduğunu da söyleyebilirim” şeklindeki ifadelerle Maviler’den ayrılacak olduğunun sinyalini vermiş oldu.

Chelsea kulübünün kendine 2 senelik bir anlaşma teklif etmiş olduğunu ifade eden 32 yaşında bulunan oyuncu kendisinin 3 senelik bir kontrat talep ettiğini fakat bunun kabul görmemiş olduğunu ifade etti.

2018 senesi içerisinde Dünya Kupası’ndan hemen sonrasında Barcelona’nın kendisini talep ettiğini fakat Chelsea’nin o dönemlerde kendini yollamayı talep etmediğini ifade eden Willian Avrupa’da birkaç sene daha oynayabilecek bir güçte hissetmiş olduğunu da ifade etmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.