Juventus o golcünün peşinde

0 15

İtalyan devlerinden biri olarak öne çıkan Juventus, Werder Bremen’in 18 yaşında bulunan Türkiye U19 Milli forvetlerinden Eren Dinkçi’yle ilgili olarak transfer teklifinde bulunmuş durumda. Dinkçi, 23 maç içerisinde atmış olduğu toplamda 24 tane golle dikkatleri üstüne çekmeyi başarmış durumda.

Juventus, Werder Bremen’in 18 yaşında bulunan Türkiye U19 Milli fovetlerinden biri olarak öne çıkan Eren Dinkçi’yle alakalı olarak transfer teklifini yapmış durumda. Sky üzerinde yer almış olan habere bakılırsa; Juventus, Almanya U19 Bundesliga’da inanması zor performanslar göstermiş bulunan Eren Dinkçi’yi yakın takibine almış durumda. Gözlemcilerin çok uzun zaman boyunca izlemiş olduğu Türk U19 milli oyuncuyla alakalı gelmiş bulunan raporlar ile birlikte maç videolarından sonra transfer kararı alınmış durumda. Juventus ayrıca, Eren Dinkçi’nin İtalya’ya uyumunun yanı sıra adaptasyonu hususunda çekinceler yaşamakta olduğu, bununla ilgili olarakta satın alma opsiyonlu bir şekilde kiralama teklifini iletmiş olduğu bilgisi verilmiş durumda.

Milli takımla alakalı tercihini Türkiye’den tarafa yapmış bulunan ve Türkiye U19’u seçmiş olan Eren Dinkçi, bu sezonda ise Werder Bremen U19 takımı içerisinde 23 maça çıkarak 24 tane golün yanı sıra 12 tane asist ortalamaları yakalamış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.