Juventus kulübü o teklifi kabul etmedi

0 9

İtalyanlar, Juventus adlı kulübün formasını giymekte olan milli futbolcumuz Merih Demiral’in devre arası içerisinde Liverpool kulübesiyle görüşmekte olduğunu yazmış oldu. Fakat Torino ekibi, Premier Lig deki en son şampiyonla bonserviste anlaşma sağlayamadı. Juve ile birlikte Liverpool Kulübünün, yaz transfer dönemi içerisinde ortak noktada buluşması konusunda beklenti var.

İtalya Serie A ekipleri arasında yer alan Juventus Kulübünün formasını giymeye devam eden milli futbolcularımızdan Merih Demiral ile ilgili olarak ardımızda bırakmış olduğumuz haftalar içerisinde flaş bir iddia ortaya atılmıştı. İngiliz basınları, 22 yaşında bulunan savunmacıyla ilgili olarak Liverpool Kulübü’nün, Juve’ye tam olarak 45 milyon pound tutarında teklifte bulunduğunu iddia etmişti. Lakin Torino ekibi, bu söz konusu teklifi kabul etmemişti. Yaşanmış olan en son gelişmelerin kapsamında yıldız savunmacı ismin transferi konusunda flaş bir gerçeğe de ulaşılmış oldu. İtalyan basını içerisinde yer almakta olan haberlere bakılırsa; İngiliz ekiplerinin, yaz transfer dönemi içerisinde Merih Demiral’la ilgili olarak tekrardan devreye girecek olduğu yazılmış durumda.

Juventus Kulübünde yer alan yönetim, yaz transfer dönemi içerisinde Liverpool Kulübünün, Merih ile ilgili olarak daha yüksek bir rakam öneride bulunmasını beklemekte. Juve’nin, talep etmiş olduğu bonservis bedeliyle alakalı bir açıklama da gerçekleştirilmedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.