İtalyan golcü artık Fatih Karagümrük ekibinde

0 11

Fatih Karagümrük Kulübü, en son Hellas Verona forması giymeye devam eden hücum oyuncularından Fabio Borini’yi kadrosuna katmış olduğunu sosyal medya hesabı üzerinden resmi bir şekilde duyurmuş oldu. Borini, kariyeri süresince Chelsea Kulübünün yanı sıra Roma kulübü ile birlikte Milan Kulübü ve Liverpool Kulübü gibi dünya devi futbol kulüplerinin formasını giymiş oldu.

Süper Lig içerisinde yaz transfer döneminde yapmış olduğu flaş transferlerden dolayı isminden söz ettirmiş olan Fatih Karagümrük Kulübü, devre arasındaki transfer dönemi için de çok hızlı bir giriş yapmış oldu. İstanbul’da yer alan ekip, kariyeri içerisinde Chelsea Kulübünün yanı sıra Roma kulübü ile birlikte Milan Kulübü ve Liverpool Kulübü gibi takımların formasını terletmiş olan ve en son ise Hellas Verona Kulübüne forma giymeye devam eden hücum oyuncularından Fabio Borini’yi transfer etmiş olduğu açıklamasında bulundu.

Karagümrük kulübünün Twitter hesabı üzerinden ‘The Italian Job’ (İtalyan işi) şeklindeki başlıkla yapmış olduğu açıklama üzerinde ‘Fabio Borini, Karagümrük’te’ şeklindeki ifadeleri yer almış oldu. Kariyeri süresince tam tamına 288 tane resmi maç içerisinde görev almış bulunan Borini, 66 tane gol kaydetmeyi başarırken 25 tane de asist yapmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.