Galatasaray’ın gündeminde kalmayı sürdürüyor

0 8

Transferle alakalı çalışmalarını devam ettiren Galatasaray Spor Kulübü’nde Levski Sofya forması giymeye devam eden Stanislav Ivanov’u gündemine almış durumda. Bulgar asıllı söz konusu futbolcunun ardımızda bırakmış olduğumuz gün Galatasaray Spor Kulübünü sosyal medya üzerinde takibe almış olması transferin birkaç gün içinde tamamlanacak olduğu şeklinde yorumlanmış durumda.

Rangers’a elenip Avrupa’ya veda etmiş olan Galatasaray Spor Kulübü içerisinde, transferin son günlerine girilmiş durumdayken bir hamle daha beklenmekte. Jimmy Durmaz’ı Karagümrük kulübüne yollamış olan Galatasaray Spor Kulübü’nün, gündemine girmiş olan genç kanat oyuncalarından Stanislav Ivanov ile alakalı tekrardan girişimler yapmış olduğu bilgisine ulaşıldı. Bulgar basını içerisinde yer almış olan haberlere bakılırsa Galatasaray Spor Kulübü, 21 yaşında bulunan futbolcunun kulübü Levski Sofya kulübüyle anlaşma sağlamış durumda. Genç yaştaki başarılı oyuncu ise Instagram hesabı üzerinden Galatasaray Spor Kulübünü takip edip transferin sinyalini vermiş oldu.

21 yaşında bulunan profesyonel futbolcunun hücumda çok daha değişik mevkilerde de forma giymesi Galatasaray Spor Kulübü’nü en fazla cezbeden vaziyet. Ivanov, hem kanat içerisinde hem ise ileri uçta oynayabilmekte. Öte yandan fırsat verilir ise forvet arkasında da zaman almakta. Levski Sofya’nın genç yıldızıyla ilgili olarak Galatasaray Spor Kulübünden 700.000 Euro tutarında alacak olduğu kaydedilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.