Galatasaray’dan tribün hazırlığı

0 10

Galatasaray Spor Kulübü, ”Sensiz Olmaz Galatasaray” isimli sloganla iç saha içerisinde oynayacak olduğu maçlarla ilgili olarak başlattığı karton taraftarlar şeklindeki projeye katılım gerçekleştiren futbolseverlerin baskılı fotoğraflarını tribünlere yerleştirmeye başlamış durumda.

Galatasaray Spor kulübü, ”Sensiz Olmaz Galatasaray” isimli projesi ile beraber Süper Lig içerisinde oynayacak olduğu üç tane iç saha karşılaşması esnasında taraftarların baskılı fotoğraflarını tribünlere yerleştirecek olduğu konusunda bir açıklamada bulunmuştu. Kulübün resmi bir durumdaki internet sitesi üzerinden yapılmış olan özel bir açıklama içerisinde, kampanyaya taraftarların katılmasının sürdüğü de ifade edilmiş durumdayken, etkinliğe dahil olmuş futbol sevelerin fotoğraflarının da Türk Telekom Stadyumu’nda yer alan tribünlere yerleştirilmeye başlanmış olduğu konusunda duyurular yapıldı.

Söz konusu bu kampanya, kombine sahibi olanlara 123 Türk Lirası tutarında, öteki taraftarlarla ilgili olarakta 149 Türk Lirası tutarında satış sunulmuş durumda. Galatasaray Spor Kulübü öte yandan korona virüsle mücadele kapsamında 1905 tane sağlık personelinin fotoğraflarının da bedava bir şekilde tribünde yer alacak olduğu konusunda bir açıklamada bulunmuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.