Galatasaray’dan ayrıldığını resmi bir şekilde duyurdu

0 8

Süper Lig’in 27. haftası içerisinde oynanmış olan Çaykur Rizespor karşılaşması esnasında sakatlanmış bulunan ve diz bağlarında gerçekleşen esnemeden dolayı sezonu kapatmış olan Florin Andone, Galatasaray Spor Kulübünün camiasına veda etmiş oldu.

Galatasaray Spor Kulübü’nün Süper Lig içerisinde Çaykur Rizespor kulübüyle oynamış olduğu maç içerisinde sakatlık geçirmiş bulunan Rumen futbolculardan Florin Andone, sezonun kendisiyle ilgili sona erdiğini ve Galatasaray Spor Kulübünden ayrılacak olduğunu ifade etti. Instagram hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Andone, ”Nasıl ya da nereden başlayacak olduğumu bilmemekteyim ancak duygularımı sizlerle paylaşmayı istiyorum. Benimle ilgili endişe duyan ve destek mesajları atmış olan herkese kalpten teşekkürler etmekteyim. Sezon artık benim açımdan bitti. Yaşamış olduğum iki sakatlıktan dolayı fazlasıyla zor bir sezondu.” şeklindeki ifadelere yer verdi.

Galatasaray Spor Kulübü taraftarının dünya üzerinde yer alan en iyisi olduğunu açıkça ifade edilen Rumen asıllı futbolcu,; ”Yaşamış olduğum sakatlıklardan dolayı bu mükemmel kulübe gelme esnasında hedeflemiş olduğum şeyleri gerçekleştiremedim ve insanları da çok büyük bir hayal kırıklığına uğratmış oldum. Sizlerden de çok fazla özür dilemekteyim. Galatasaray Spor Kulübüne çok fazla katkı sağlayamamış olmama karşın bu mükemmel kulübün formasını giyme esnasında çok ayrıcalıklı hissetmiş oldum. Sizlere desteğinizden dolayı sonsuz teşekkür etmekteyim” ifadeleriyle konuşmuş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.