Galatasaray’a müjde

0 13

Galatasaray Spor Kulübü içerisinde Mariano’nun yerine transfer edilebilecek olduğu konuşmaları geçen Meksika Ligi takımları arasındaki UNAM Pumas kulübünün 23 yaşında bulunan sağ beki Alan Mozo ile alakalı olarak kulübün başkanı görevinde bulunan Jesus Ramirez’den transfer konusunda gelmiş durumda; ”Galatasaray Spor Kulübünü beklemekteyiz”

Daha halen herhangi bir takım üzerinden üst düzey yetkiliyle herhangi bir görüşme gerçekleşmedi fakat bu kulübün senelerdir yürütmüş olduğu felsefesi de oyuncuları geliştirerek, Avrupa’ya yollamaktır. Mozo’nun ise Galatasaray Spor Kulübü tarafından beğenilmiş olması bizim açımızdan çok önemli bir gelişmedir fakat resmi bir teklif gelmesi gerekli.

Onu göndermiş olduğumuzda onun yerine takım içerisinde bir oyuncu geçmiş olacaktır, olmazsa bile transfer yapabiliriz. Şu an içerisinde durumu sportif direktör ile birlikte hocamızla da görüştüm fakat çok ciddi bir teklif geldiği zaman düşüneceğiz. Şu dönemlerde ise halen bir spekülasyon.

Bütün bu seçenekleri değerlendirmiş olacağız. Şu dönemlerde corona virüsü, ekonomik bir şekilde bizi çok fazla etkiledi ve gelecek dönem içerisinde de sorun yaratabilecek gibi gözükmekte. Kulübün en iyi bir biçimde ilerlemesi amacıyla da elimizden gelen her bir şeyi yapmak amacıyla yol haritası çizmiş vaziyetteyiz.

Salgın nedeniyle verilmiş olan aradan önce ligde 17 maç içerisinde sahaya çıkmış olan Alan Mozo, Meksika kariyeri içerisinde 83 tane maçta 1 tane gol ile birlikte 5 asistten oluşan bir performans sergilemiş oldu. 1.75 boyuna sahip Meksika asıllı oyuncu, hızının yanı sıra enerjisiyle de öne çıkan bir oyun sergilemektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.