Galatasaray’a geçit vermemiş olan kalevi sakatlandı!

0 11

Galatasaray – Kayserispor karşılaşmasındaki ilk yarısına yapmış olduğu çok özel kurtarışlar ile birlikte damga vurmayı başaran Kayserispor Kulübünün kalecisi olarak öne çıkan Silviu Lung, bir pozisyon içerisinde topu uzaklaştırayım derken sakatlanmış oldu. Son dakikaları da sakat bir şekilde oynamış olan Rumen asıllı file bekçisi ağlaya ağlaya sahayı terk etmiş oldu.

Kayserispor Kulübü’nün kalecilerinden biri olarak öne çıkan Silviu Lung, Galatasaray Spor Kulübü ile gerçekleşen karşılaşmada ilk yarıya adeta damga vurmuş oldu. Pek çok pozisyon içerisinde Galatasaraylı futbolculara hiç bir şekilde geçit vermemiş olan Rumen asıllı file bekçisi, adeta kalesi içerisinde devleşmiş oldu. Kalesine tam olarak yedi tane şutu da kurtarmış olan Lung, bir pozisyon içerisinde topu uzaklaştırayım diye uğraşırken de sakatlanmış oldu.

Silviu Lung, ilk yarı içerisindeki son dakikalarını sakat bir şekilde oynamış olduğu söz konusu bu maçtan çıkmak mecburiyetinde kaldı. Rumen asıllı olan kaleci sahadan çıkma esnasında gözyaşlarını da hiç bir şekilde tutamadı. Söz konusu bu mücadelenin ikinci yarılık kısmında ise Kayserispor Kulübünün kalesini yedek kaleci olarak öne çıkan İsmail Çipe korumuş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.