Galatasaray’a dönüş yapacak

0 19

Önümüzdeki sezon içerisinde futbolu bırakma kararı alan Selçuk İnan’ı teknik ekibinin arasına dahil etmeyi isteyen Teknik Direktör Fatih Terim, önümüzdeki sezonun takım kaptanı olması için de Arda Turan’ı düşünmekte. Galatasaray Spor Kulübüne geri dönmeye sıcak bakmakta olan Arda’yla ekonomik sıkıntı geçilene kadar sembolik bir şekilde 1905 Türk Lirası tutarındaki bir maaşla kontrat yapılması planlanmakta.

Galatasaray Spor Kulübü’nün kaptanı görevinde bulunan Selçuk İnan’ın sezon sonrasında futbolu bırakma konusundaki düşüncesinden dolayı Teknik Direktör görevinde bulunan Fatih Terim, takım kaptanı aramaya başladı. Yeni sezon içerisinde Terim’in takım kaptanı pozisyonunda düşünmüş olduğu isim de milli futbolculardan biri olan Arda Turan.

Ajansspor içerisinde çıkmış olan habere bakılırsa Galatasaray Spor Kulübü’nden herhangi bir para isteği de bulunmayan Arda’yla ekonomik sorunlar atlatılana kadar sembolik bir şekilde 1905 Türk Lirası tutarındaki bir maaşla kontrat yapılması konusunda planlar yapılıyor. Bonservisi Barcelona içerisinde yer alan Arda Turan en son da Medipol Başakşehir forması giymeye başlamıştı. Turan, bu sezon içerisinde Avrupa kupalarının yanı sıra Spor Toto Süper Lig olmak üzre toplamda 12 defa saha üzerinde yer aldı.

2011 senesinden bu yana Galatasaray Spor Kulübü’nün kadrosu içerisinde yer alan ve takım kaptanlığına kadar yükselmiş olan Selçuk İnan’ın sezon bittikten sonra futbolu bırakarak Fatih Terim’in ekibine katılması konusunda da bir beklenti var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.