Galatasaray’a Beşiktaş oyuncusu önerildi, Terim reddetti

0 20

Beşiktaş Spor Kulübü’nün kadro dışında bırakmış olduğu Adem Ljajic, menajerler aracılığıyla Galatasaray Spor Kulübü’ne önerilmiş oldu. Bu söz konusu öneriyi hızlı bir şekilde reddetmiş olan Fatih Terim, ‘İhtiyacım bulunmuyor, kendi listemizin üstünden devam edebiliriz’ şeklindeki bir ifadeye yer verdi.

Beşiktaş Spor Kulübü’nün kendisine kulüp bulmasını talep etmiş olduğu fakat bu yönde bir girişimi olmadığından dolayı da kadro dışı bırakmış olduğu ünlü oyunculardan Adem Ljajic, menajerler aracılığıyla Galatasaray Spor Kulübü’ne önerilmiş oldu. Beşiktaş Spor Kulübü içerisinde senelik olarak 3 milyon Euro tutarında maaş almakta olan Sırp asıllı futbolcu, Fatih Terim aracılığıyla da veto edilmiş oldu.

Sporx tarafından yapılmış olan özel haberine bakılırsa; 1.7 milyon Euro civarlarındaki bir maaşla beraber Adem Ljajic önerisini değerlendirmiş olan Galatasaray Spor Kulübü’nün Yönetimi, süreçle ilgili olarak Fatih Terim’le görüşme yaptı ancak Terim ise, ‘İhtiyacım bulunmuyor, kendi listemizin üstünden devam edebiliriz’ ifadelerine yer vererek transfer ile ilgili süreci de reddetmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.